Kręcimy z filmem :)

Posted: 5 marca 2013 in Uncategorized

Jak wiadomo, film jest najważniejszą ze sztuk. Kicia Kocia cieszy się więc bardzo niezmiernie, że mogła (choć minimalnie) wspomóc rodzimą kinematografię. Otóż zagraliśmy w nowej polskiej komedii „Bliskie spotkanie”.

„Bliskie spotkanie” będzie parodią filmu Stevena Spielberga, utrzymaną w konwencji, przypominającej komedie braci Zucker (“Spokojnie to tylko awaria”, “Czy leci z nami pilot?”). Oprócz warstwy humorystycznej pojawi się w nim jednak także inny poziom – głębszy. Będzie to, prowadzony, wśród pełnej zabawnego absurdu fabuły, dialog z ludzką tęsknotą do bliskości.

Jedną ze scen nakręciliśmy w klubokawiarni Kicia Kocia. Nie chcąc zdradzać jej treści (w trosce o dobro całego filmu), powiem tylko, że dzięki uprzejmości właścicieli lokalu, na czas zdjęć, udało nam się przenieść do PRL-owskiej Polski” – mówi reżyser i autor scenariusza Marek Grabie http://www.marekgrabie.pl/.

W scenie nakręconej u nas wystąpiła Kalina Hlimi-Pawlukiewicz http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1145026.
Na ekranie pojawią się też inne znakomitości aktorskie oraz szołbiznesowe, m.in. Olga Sarzyńska, Marcin Sitek, Grzegorz Halama, Wojciech Solarz, Tymon Tymański, Maciej Wyczański i Emil Zubelewicz. Autorem zdjęć i montażystą „BS” jest Krzysztof Gołębiowski.

Będziemy kibicować filmowcom – z okazji premiery zorganizujemy spotkanie z twórcami 🙂

film

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s