Biblioteka społeczna

Posted: 25 lutego 2013 in Uncategorized

Kicia Kocia uruchamia Bibliotekę Społeczną. Od jutra w godzinach otwarcia klubokawiarni (w soboty nawet do 3 nad ranem) będziemy nieodpłatnie wypożyczać książki oraz czasopisma. Kompletujemy księgozbiór oraz instalujemy kolejne meblościanki i półki. Wielu ludzi dobrej Woli, Grochowa, Mokotowa, Bemowa i innych dzielnic już wspomogło nas egzemplarzami, pomoc zadeklarowało też kilku wydawców książek oraz magazynów o sztuce i kulturze. Wkrótce podziękujemy im imiennie. Jeżeli chcielibyście współuczestniczyć w tworzeniu Biblioteki Społecznej i podzielić się lekturami – serdecznie zapraszamy i prosimy o wizytę lub kontakt. Ośmielamy się też prosić Was o rozpropagowanie inicjatywy wszędzie tam, gdzie się da 🙂

Wydawco, autorze, bibliofilu, jeśli chcesz żeby Twoje książki zbłądziły nie tylko pod strzechy, ale także pod betonowy strop dawnej ciepłowni – podaruj je Kici Koci!
PS. Biblioteka Społeczna jest inicjatywą i przedsięwzięciem obywatelskim, nie korzystamy z żadnych dotacji (miejskich, wiejskich, europejskich), ani wsparcia ze strony urzędów i organizacji sektora publicznego.
meblo
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s